3. NEDĚLE ADVENTNÍ

16.12.2018

VLKOŠ

  • PŘEDVÁNOČNÍ ZPOVÍDÁNÍ: Zpovědní večer bude ve středu od 18:00 za účasti 4 zpovědníků. Na nástěnkách a na farních stránkách najdete rozpis zpovídání v celém děkanátu.
  • VE STŘEDU NEBUDE SOUKROMÁ ADORACE
  • PŘÍPRAVA KOSTELA NA VÁNOČNÍ SVÁTKY: Vánoční brigáda, příprava stromků a zdobení, proběhne v sobotu 22. prosince od 9.00 v kostele.
  • MINISTRANTSKÁ SCHŮZKA: ve ČT od 16:30.
  • PRODEJ STOLNÍCH KALENDÁŘŮ: kalendáře je možné zakoupit si v sákristii. Cena 80,-. Zakoupením kalendáře podpoříte výstavbu kostela v Brně – Lesné.
  • ZAPISOVÁNÍ ÚMYSLŮ MŠÍ SVATÝCH: stále si můžete nechat zapsat úmysly mší sv. na měsíce leden, únor, březen
  • 8.000,-; Sbírky během vánočních svátků: 24.12. „Půlnoční mše sv.“; 25.12. Slavnost Narození Páně a 1.1. Slavnost Matky Boží

 

POŘAD BOHOSLUŽEB

3. NEDĚLE ADVENTNÍ 16.12.    9:00     ZA FARNOST

ČT 20.12. 18:00     Za + Františka Špačka, syna a dvoje rodiče, za * a + rodinu a za +++.

SO 22.12. 7:00        Za + Vojtěcha Ištvánka, manželku, dvoje + rodiče, za * a + rodinu a za +++.

SO 22.12. 18:00     MŠE SVATÁ V KELČANECH  

4. NEDĚLE ADVENTNÍ 23.12.      9:00 Za * a + členy Živého růžence a za jejich rodiny.

 

Z P O V Í D Á N Í

V DĚKANÁTĚ KYJOV

 

Den

Datum

Farnost:

Čas:

Zpovídající kněží:

 

 

 

SO

 

 

 

15. XII.

BZENEC

9:00

Martin Sekanina

Tomasz Zurek

Pavel Kaška

Marek Adamík

Jan Šimoník

DOMANÍN

10:30

Martin Sekanina

Pavel Kaška

Vladimír Mrázek

Jan Šimoník

Tomasz Żurek

VACENOVICE

14:00

Všichni

 František Bůžek

NE

16. XII.

MILOTICE

15:00

všichni

František Bůžek

 

ÚT

 

18. XII.

JEŽOV

16:30

Marek Adamík

VRACOV

18:00

Martin Sekanina

Jan Liška

Jiří Doležel

Jan Šimoník

Tomasz Zurek

 

 

ST

 

 

19. XII.

KYJOV

9 - 11

2 Kyjov

Bedřich Horák

KOSTELEC

17:30

2 Kyjov

Bedřich Horák

František Bůžek

VLKOŠ

18:00

Jan Liška

Pavel Kaška

Jan Šimoník

1Kyjov

 

ČT

 

20. XII.

SYROVÍN

16:30

1?

ŽERAVICE

18:00

Jan Šimoník

Vladimír Mrázek

 

 

 

 

21. XII.

 

KYJOV

9 - 11

1 Kyjov

Pavel Kaška

Jan Liška

Jiří Doležel

15 - 20

15-16: 3Kyjov,

16-17: 2Kyjov, Martin Sekanina

17-18: František Bůžek, 2Kyjov

18-19: František Bůžek, 1 Kyjov

19-20: Jan Šimoník, Bedřich Horák, 2 Kyjov

SO

22. XII.

KYJOV

8 - 11

8-9: 1Kyjov, Jan Liška, Bedřich Horák

9-10: 2Kyjov, Pavel Kaška, Jan Šimoník

10-11: 2Kyjov, Jiří Doležel, František Bůžek

NE

23. XII.

MISTŘÍN

14:00

všichni

František Bůžek

 

 

TOPlist
aktualizováno: 17.12.2018 21:16:03