SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE

16.6.2019

VLKOŠ

• SETKÁNÍ DĚTÍ, KTERÉ PŘISTOUPILY K PRVNÍMU SVATÉMU PŘIJÍMÁNÍ A JEJICH RODIN: setkání proběhne dnes v 16:00 na farní zahradě.
  • STŘEDEČNÍ POUŤ NA SVATÝ HOSTÝN: odjezd autobusu v 7:20 od bývalé hospody na křižovatce.
  • JÁHENSKÉ SVĚCENÍ BRATRA VÁCLAVA: v sobotu 22. června bude bratrovi Václavovi udělené jáhenské svěcení. Slavnost začíná v 9:30 v olomoucké katedrále. Kapacita autobusu je už naplněna.
  • SPOLEČENSTVÍ MODLITBY A SETKÁNÍ NAD PÍSMEM SVATÝM: další setkání proběhne tento pátek v 19:30 na faře.
  • UKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU: v pátek 28. června jste srdečně zváni na ukončení školního roku. Mše svatá v 17:00. Po mši svaté bude pro děti připravený program na farní zahradě s možností přespání.
  • SBÍRKA: 7970,-      Příští neděli proběhne sbírka na církevní školy

POŘAD BOHOSLUŽEB

ST!!!

19.6.

Za + rodiče Holcmanovy, syna, dvě dcery, snachu, dva zetě a za + rodinu.

TUTO STŘEDU NEBUDE SOUKROMÁ ADORACE

NE