28. NEDĚLE V MEZIODBÍ          13. 10. 2019 SKORONICE

• SBÍRKA minulou neděli činila 1 320, - Kč. Tuto neděli je pravidelná měsíční sbírka na opravu varhan.
  • NEPŘÍTOMNOST KNĚZE: V tomto týdnu bude otec Josef na kněžských exerciciích. Z toho důvodu nebudou na faře úřední hodiny, v týdnu nebude mše svatá ani adorace. Rovněž odpadne výuka náboženství žákům 1. až 5. třídy.  V případě pohřbu a jiné naléhavé záležitosti je možno se obrátit na děkana P. Vladimíra Mrázka v Kyjově, tel: 731 402 188.
  • MISIJNÍ CUKRÁRNA proběhne tuto neděli na faře ve Vlkoši od 15 hod. Bude se podávat káva, čaj a zákusky domácí výroby na podporu Misijního díla.
  • MISIJNÍ NEDĚLE A MOST MODLITBY: Za týden celá církev prožívá slavení Misijní neděle a sbírka bude věnována na papežské misijní díla. Tomu předchází tzv. Misijní most modlitby, do kterého je možné se zapojit ve čtvrtek 17. října ve farním kostele ve Vlkoši v 18:00 hod. Touto modlitbou se jako mostem propojí církev na celém světě, aby duchovně podepřela všechny oblasti misijního poslání.

POŘAD BOHOSLUŽEB

13. 10.

28. neděle v mezidobí

Za * a + farníky naší farnosti