18. NEDĚLE V MEZIDOBÍ                2. 8. 2020 SKORONICE

• SBÍRKA minulou neděli činila 1 600,- Kč. Příští neděli bude pravidelná měsíční sbírka na splátku opravy varhan. Minulý týden jsme splatili druhou část opravy varhanní skříně 42 000,- Kč.
  • PŘÍLEŽITOST K SOUKROMÉ TICHÉ ADORACI je ve čtvrtek od 17:30 do 19:00 hod.
  • NÁVŠTĚVY NEMOCNÝCH se svatým přijímáním budou v pátek v dopoledních hodinách.
  • PĚŠÍ POUŤ NA VELEHRAD plánují farníci ve Vlkoši v úterý 18. srpna a zvou i zájemce z okolí. Z Vlkoše se pojede autobusem do Osvětiman a odtud pěšky. Nazpět se pojede vlakem. Zájemci se mohou nahlásit u otce Josefa.
  • K SVÁTOSTI SMÍŘENÍ už je k dispozici zpovědnice. Stále je ale možné kdykoliv po mši svaté požádat o zpověď mimo uzavřený prostor zpovědnice. Nade dveřmi zpovědnice jsou dvě světla. Levé světlo znamená, že je zpovědník uvnitř, pravé světlo znamená, že je zpovědnice obsazena.

POŘAD BOHOSLUŽEB

NE