11. NEDĚLE V MEZIDOBÍ                        16. 6. 2024 VLKOŠ

• MĚSÍČNÍ SBÍRKA minulou neděli činila 8 750,- Kč. Srdečné díky všem dárcům.
  • VÝPRAVA KNĚŽÍ kyjovského děkanátu proběhne v tomto týdnu. V té době je možné naléhavé záležitosti vyřizovat telefonicky: 739 344 040. V týdnu mše ani adorace nebude.
  • POUTNÍ VÝLET pro děti na poděkování za uplynulý školní rok proběhne v sobotu 22. června na Svatý Hostýn. K dětem se mohou připojit i dospělí a odjíždí se vlakem z Vlkoše v 6:40. Přihlášeným bude pořízena společně jízdenka. Pokud se chce ještě někdo přidat, je to možné, ale bude si již cestu hradit sám.
  • FARNOST VACENOVICE nabízí zájezd s pobytem v italských Dolomitech od 21. do 28. září. Ubytování je v pastoračním domě Velehrad poblíž Dolomit a cena je 12 000,- Kč. Z mé bývalé farnosti tam jezdila výprava každé dva roky, protože mnozí si to tak oblíbili, že tam jezdili opakovaně. Výhoda je, že turistický program se dá uzpůsobit různým věkovým kategoriím či možnostem účastníků. Pokud by se od nás našla skupinka zájemců, rád se připojím. Zájemci se mohou hlásit u otce Josefa.
  • ÚMYSLY MŠI SV. na červenec a srpen je možno si zapsat v sakristii.

POŘAD BOHOSLUŽEB

NE

16.6.

11. NEDĚLE V MEZIDOBÍ